FANDOMVampire fangs wolf fangs sharp teeth grrr flyer-p244915051011163939envxf 210

Tere tulemast!

Tere tulemast Vamper'i Wiki'sse. Siit leiad informatsiooni Vamper'i rollimängu kohta. Igaüks saab siia infot lisada ja muudmoodi Wiki tegemist kaasa aidata. Kui sinu kasutaja on saanud 2000 punkti, on võimalik teenida välja midagi erilist foorumis. Seega... võib ju proovida? Peale selle saab ka lihtsalt ilusaid pildikesi, mis näitavad, kui tubli sa oled olnud.


Rollimängu teema

Vamper on eestikeelne rollimäng, mis põhineb rollimängu autori, Erik Mikkuse raamatul, mis loodetavasti saab kunagi ka igaühele loetavaks. Kas just raamatu kujul, pole kindel. Kindel on aga see, et rollimängu põhiteema on vampiiride, libahuntide ja nõidade elu. Aja jooksul on lisandunud ka palju uusi rasse ning on ka rasse, mis hakkavad kaduma, välja surema.

2012

Vamper'is on igale aastale nimi. Vamper'i esimene eksisteerimisaasta sai endale nimeks "The year of Original Vampires", kuna selle aasta põhiteema on originaalvampiirid. Originaalvampiiride tulekuga aga tuli palju informatsiooni, lähenemas on uued rassid ning loodetavast sünnib ka täiuslik hübriidlaps. Originaalide tulekuga saabusid

PS! 2012. aasta nimi kuulutati välja küll aasta keskpaigas, kuid järgmise aasta nimi kuulutatakse välja jõuludel. Kui soovid ise pakkuda järgmisele aastale nime, tee seda kasvõi nüüd, saates mulle privaatsõnumi ning kui ma selle kätte saan, saad mult vastuse. Ma ei ütle küll, kas see saab nimeks või mitte, vaid ütlen, kas see sobib või mitte.

PPS! See, et aasta nimi on selline, ei tähenda, et see on ainus teema. Kõik ei põhine selle ümber, kuid ka aasta teemat tuleb järgida.